POSTAVEBNÍ ÚKLIDY

Stavba nebo rekonstrukce

Jste developer, stavební firma nebo řemeslník před předáním právě dokončeného projektu?
MV Facility je tady pro vás.

Postavební úklidy uvnitř i v okolí objektů jsou pro nás hračka. Naše zkušené úklidové týmy se postarají o vše od generálních úklidů po malířích a řemeslnících přes mytí oken a strojové čištění podlah až po terénní práce a údržbu zeleně.

Úklidy po malířích
a řemeslnících

Skončily rekonstrukce, malířské a dekorační práce ve vašem objektu? Je čas zapojit do hry MV Facility. Naši zkušení a proškolení pracovníci nastoupí s moderní technikou a prověřenými přípravky a uklidí po řemeslnících rychle, pečlivě a s důrazem na každý detail. Odstraníme zbytky lepidel a barev, prach
a nečistoty, ošetříme podlahy, zdi a jiné povrchy
a mnohem víc.

Venkovní úklid okolí domu
po stavbě a rekonstrukci

Povalují se v okolí vašeho nově zrekonstruovaného nebo dostavěného objektu hromady odpadního materiálu, sutě a písky, či dokonce rozbité sklo, kovy nebo zbytky obkladů a dlažeb? Zbavíme vás jich jako nic. Jsme certifikovaní v třídění a zacházení s odpadem a dobře víme, co kam patří, jak s tím manipulovat i co lze případně ještě recyklovat.

Mytí oken včetně těch
v těžce dostupných prostorách

Není přes okna vašeho bytového domu, kancelářské budovy, haly nebo jiného objektu už téměř vidět? Přizvěte si na pomoc MV Facility. Umyjeme pro vás jak běžně dostupná okna a skleněné plochy, tak ty v těžce dostupných prostorách. Náš kvalifikovaný tým má
k dispozici potřebné vybavení i certifikaci pro výškové mytí oken včetně skleněných výplní a plášťů výškových budov a jiných konstrukcí.

Strojové čištění
podlah

Že se z podlahy vašeho objektu rozhodně nedá jíst?
Změníme to. Za pomoci profesionální a výkonné techniky ověřené značky Kärcher pro vás strojově vyčistíme a vydezinfikujeme podlahy hal, garáží, supermarketů, nemocnic, škol a celé řady dalších míst s vysokým provozem a znečištěním, případně zvýšenými hygienickými nároky.

Základní terénní práce
v okolí stavby

Připomíná po dokončení vaší stavby pozemek v jejím okolí měsíční krajinu? Je čas zavolat MV Facility. Odklidíme pozůstatky stavebních materiálů a jiný odpad, odstraníme svrchní neúrodnou půdu
a srovnáme terénní nerovnosti. Na přání se postaráme také o finální jemné úpravy terénu, a to včetně zahradnických prací.

Generální úklidy domů a bytů
po předání stavby

Vypadá váš objekt po skončení stavby jako po výbuchu? Víme, co s tím. Zajistíme kompletní úklid rodinných domů nebo bytů i celých developerských projektů či komerčních staveb od sklepení po střechu. Naši pracovníci disponují tou nejlepší technikou
a prostředky a problém pro ně není generální úklid fabrik, dep, skladů, nákupních center nebo nemocnic.

Co říkají naši zákazníci

Hledali jsme úklidovou firmu, která by nejlépe vyhovovala našim požadavkům, ale stále se nám to moc nedařilo. Jsme tak moc nároční nebo hledáme na špatných místech? 
Začali jsme stavět nový objekt a všimli jsme si, že stavba využívá k úklidu firmu MV Cleaning Service, tak jsme si řekli: „Když zvládnou úklid po stavbě, tak kanceláře, výroba a sklad nebude pro ně problém“.
A výsledek: Jsou prostě super, vstřícné jednání, dokážou se přizpůsobit neobyčejným podmínkám, najdou řešení na každý náš požadavek. Tak už pro nás uklízí v obou našich firmách.

Martina Kalíková Specialista správy budov Recutech s.r.o. / 2VV s.r.o.

Proč MV Facility

Rychlost

S námi to odsýpá. Pracujeme rychle, efektivně, nikdy ale na úkor vysoké kvality našich služeb.

Inovativní technologie

Jdeme s dobou. Využíváme moderní technologie
a neustále vylepšujeme naše postupy.

Ekologický přístup

Na planetě nám záleží. Kde je to možné, dáváme vždy přednost dlouhodobé udržitelnosti.

Rentabiliní řešení na míru

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Služby vám ušijeme na míru a tak, abyste si je mohli dovolit.

Zodpovědnost

Za naši práci dáme ruku do ohně. Provedeme ji zodpovědně, s důrazem na každý detail a vždy minimálně na 100 %.

Majitelé součástí týmu

Pracujeme pro vás všichni. Naši manažeři nesedí v kanceláři, potkáte je pravidelně přímo na place spolu s ostatními zaměstnanci.

O krok blíž špičkovému servisu

Jste připraveni svěřit nám úklid svých prostor? Nebo jen máte dotaz? Nechejte nám na sebe kontakt a my se vám nejpozději do dvou pracovních dní ozveme.