SPRÁVA NEMOVITOSTÍ

Od technické podpory
po údržbu zeleně

Sháníte spolehlivého správce vaší nemovitosti? Potřebujete pomoct s drobnými opravami, montážemi či revizemi? Poptáváte instalatérské nebo elektrikářské práce? V MV Facility jste na správné adrese.

Postaráme se o zabezpečení ostrahy objektů, pravidelné revize a vedení jejich evidence, ale i o údržbu a jednorázový či pravidelný úklid budov, a to včetně přilehlých venkovních prostor a zeleně. Zajistíme technickou podporu, běžnou či odbornou údržbu i optimalizaci provozních nákladů. Všechny případy a jejich řešení evidujeme
v přehledném prostředí online helpdesku, kde si můžete snadno a rychle zkontrolovat stav řešení každého požadavku.

Kompletní údržba nemovitostí
a kontrolní činnost

Jste majitelem nebo provozovatelem budovy? Usnadněte si práci a svěřte správu a údržbu vaší nemovitosti MV Facility. Díky bohatým zkušenostem
a moderní technice našich specialistů bude váš objekt šlapat jako švýcarské hodinky. Naplánujeme
a zajistíme veškerou údržbu a nezbytné opravy, a to včetně preventivní a prediktivní údržby.

Drobné opravy
a montáže

Žádá si vaše nemovitost drobné či zásadnější opravy
a úpravy? Uděláme je za vás. Pomůžeme s malováním a tapetováním, opravou omítek, sádrokartonů, obkladů a dlažeb a dalšími drobnými opravami poškození způsobených běžným užíváním. Rádi pro vás také navrtáme či jinými metodami nainstalujeme nové součásti vybavení, jako je nábytek.

Instalatérské, elektrikářské
a kominické práce

Potýkáte se s kapajícími kohoutky nebo vadnými pojistkami? Opravíme je pro vás. Poradíme si
s protékajícím WC, vyměníme vanu, umyvadlo nebo baterii. Provedeme údržbu a opravy elektrických zařízení a postaráme se i o revizi a čistění komínů, povinné ze zákona minimálně jednou za dva roky. To vše profesionálně a v souladu s platnými předpisy.

Revize plynu, elektrických kotlů a spalinových cest

Netušíte, zda jsou revize povinné a jak často by se měly provádět? My to dobře víme, vy se tím tedy trápit nemusíte. Naši kvalifikovaní technici jsou vybaveni potřebnými znalostmi a technologií pro revizi a servis plynových a elektrických kotlů a zařízení i spalinových cest, ušetří vám tak čas, starosti a nepříjemnosti plynoucí z nedodržení zákonných povinností.

Vyprošťování z výtahu

Je součástí vašeho objektu výtah? Pak vězte, že je služba vyprošťování osob uvízlých v něm kvůli poruše nebo neočekávanému výpadku elektřiny pro provozovatele povinná. Delegujte ji na MV Facility. Naši ostřílení technici vybavení příslušnou technikou se o ni postarají 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Rychle, spolehlivě a k velké úlevě uvízlých pasažérů.

„Přesah našich služeb šetří váš čas.“

-Michal Vojtek-

jednatel společnosti

Správa nemovitostí a úklid prostor jdou mnohdy ruku v ruce. My nabízíme rovnou obojí, místo dvou vám tak stačí najít si jednoho spolehlivého partnera: ušetříte si čas, starosti i nezbytnou administrativu.

O krok blíž špičkovému servisu

Jste připraveni svěřit nám správu svých nemovitostí? Nebo jen máte dotaz? Nechejte nám na sebe kontakt a my se vám nejpozději do dvou pracovních dní ozveme.