ÚKLIDY PROVOZŮ

Kancelář, restaurace nebo zdravotní ordinace

Pracují vaši zaměstnanci v kanceláři nebo výrobní hale? Provozujete restauraci či kavárnu? Vyžadují vaše prostory zvýšený hygienický standard? Obraťte se na MV Facility.

S prachovkou a mopem to umíme. Zajistíme pro vás jednorázový či pravidelný úklid kanceláří, gastronomických zařízení od kuchyní po zázemí pro personál i zdravotnických provozů, jako jsou lékařské ordinace.

Prostory gastronomického charakteru

Provozujete restauraci, kavárnu, bar nebo jiné gastronomické zařízení? Pomůžeme vám s jejich úklidem. Postaráme se o jednorázové, periodické i generální úklidy kuchyní, skladových prostor a restauračních zařízení. Připravíme pro vás hygienický plán
a v případě potřeby nastavíme systém řízení rizik při bezpečnosti potravin na základě mezinárodně uznávaného systému HACCP.

Prostory zdravotnického charakteru

Vyžadují vaše prostory zvýšený hygienický standard? Nechte starost o ně na MV Facility. Náš vyškolený tým má k dispozici tu nejmodernější techniku, přípravky a postupy, s jejichž pomocí zajistí rychlý a efektivní úklid zdravotnických provozů, jako jsou ambulance a ordinace, lékárny, polikliniky a nemocnice, a to včetně společných prostor (čekárny, toalety atd.).

Kancelářské prostory

Hledáte spolehlivého partnera pro úklid vašich kancelářských prostor? Právě jste ho našli. Pečlivě a s důrazem na každý detail pro vás uklidíme kanceláře včetně společných prostor, jako jsou kuchyňky, toalety, sprchy, recepce nebo odpočinkové zóny. Poradíme si s mytím oken (i s tím výškovým), dezinfekcí (včetně speciálního COVID-19 čištění) i úklidem garáží a mytím vozového parku. Nastavíme pro vás pravidelné úklidové plány a v případě potřeby proškolíme i vaše vlastní zaměstnance.

Prostory nevýrobního charakteru

Vlastníte či provozujete sklad, depo, logistické či jiné prostory nevýrobního charakteru? V MV Facility je uklidíme za vás. Naši zkušení pracovníci disponují moderní technikou, prostředky i metodami, díky kterým se o čistotu vašeho objektu (včetně společných prostor a zázemí pro vaše zaměstnance) postarají rychle, efektivně a v případě potřeby i za běžného provozu s žádným nebo jen minimálním omezením.

Nenašli jste v seznamu to, co zrovna potřebujete?

Není téměř nic, s čím bychom si neporadili, neváhejte nás kontaktovat pro individuální nabídku.

Proč MV Facility

Rychlost

S námi to odsýpá. Pracujeme rychle, efektivně, nikdy ale na úkor vysoké kvality našich služeb.

Inovativní technologie

Jdeme s dobou. Využíváme moderní technologie
a neustále vylepšujeme naše postupy.

Ekologický přístup

Na planetě nám záleží. Kde je to možné, dáváme vždy přednost dlouhodobé udržitelnosti.

Rentabiliní řešení na míru

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Služby vám ušijeme na míru a tak, abyste si je mohli dovolit.

Zodpovědnost

Za naši práci dáme ruku do ohně. Provedeme ji zodpovědně, s důrazem na každý detail a vždy minimálně na 100 %.

Majitelé součástí týmu

Pracujeme pro vás všichni. Naši manažeři nesedí v kanceláři, potkáte je pravidelně přímo na place spolu s ostatními zaměstnanci.

Co říkají naši zákazníci

Hledali jsme úklidovou firmu, která by nejlépe vyhovovala našim požadavkům, ale stále se nám to moc nedařilo. Jsme tak moc nároční nebo hledáme na špatných místech? 
Začali jsme stavět nový objekt a všimli jsme si, že stavba využívá k úklidu firmu MV Cleaning Service, tak jsme si řekli: „Když zvládnou úklid po stavbě, tak kanceláře, výroba a sklad nebude pro ně problém“.
A výsledek: Jsou prostě super, vstřícné jednání, dokážou se přizpůsobit neobyčejným podmínkám, najdou řešení na každý náš požadavek. Tak už pro nás uklízí v obou našich firmách.

Martina Kalíková Specialista správy budov Recutech s.r.o. / 2VV s.r.o.

O krok blíž špičkovému servisu

Jste připraveni svěřit nám úklid svých prostor? Nebo jen máte dotaz? Nechejte nám na sebe kontakt a my se vám nejpozději do dvou pracovních dní ozveme.